O Blogu

O blogu
Galaktyka muzyki to strona skierowana do wszystkich osób kochających świat dźwięków. Repertuar piosenek, który tu odnajdziecie jest niezwykle szeroki. Jestem bowiem zdania, że jeśli dana kompozycja jest dobrze wymyślona i posiada w sobie to magiczne "coś", gatunek nie ma znaczenia. Niekiedy będą to utwory znane tylko garstce ludzi na całym świecie, innym razem wielkie przeboje, które można usłyszeć w każdym zakątku naszego globu.Mam nadzieję, że moje hobby wywoła uśmiech choćby na jednej twarzy. Ciesząc się, że tu jesteście, zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i odczuciami w komentarzach. Chętnie poznam Waszą część Muzycznej Galaktyki. :)

Historia bloga
Początki mojej przygody z blogowaniem sięgają 2017 roku. Właśnie wtedy postanowiłem wcielić w życie projekt, który już dawno chodził mi po głowie. Własny blog, na którym mógłbym opisywać moją największą pasję, muzykę - brzmiało świetnie! W rzeczywistości samo zadanie nie okazało się być bułką z masłem, jednak od tamtego czasu, z lepszym lub gorszym skutkiem staram się przelewać swoje myśli w internetową przestrzeń.

Przez ponad rok czasu blog nosił nazwę Dźwięki Wnęki. W lipcu 2018 roku dokonałem jednak małej rewolucji, w wyniku której hasłem przewodnim strony stał się tytuł Galaktyka Muzyki.

O mnie
Osobiście nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki. Wychowałem się na dwóch pierwszych albumach grupy Linkin Park. Do tej pory Kalifornijczycy są w czołówce moich muzycznych preferencji. Później moją wielką fascynacją była punkowa kapela Anti-Flag, dzięki której zawitałem na Jarocin i Przystanek Woodstock. Obecnie najczęściej w moich głośnikach można usłyszeć lżejsze klimaty, choć nie zapomniałem o swoich korzeniach.Ulubieni artyści: 

Świat: Linkin Park, Anti-Flag, Beatsteaks, Example, Jess Glynne, Foxes, Kygo, Maty Noyes, Lily & Madeleine, Sheppard, Paramore, Angus & Julia Stone, Sigrid, Kacey Musgraves, Rae Morris

Polska: happysad, Artur Rojek, Heroes Get Remembered, Lorein, Tabu
"Dobra rzecz w muzyce to to, że gdy Cię trafi, nie poczujesz bólu." B.Marley